Samonawadniające doniczki dla zabieganych miłośników kwieci

Przeważnie lubimy rośliny w domu bądź na balkonie, ale co zrobić, kiedy nie mamy czasu, czy też głowy, ażeby pamiętać o ich nawadnianiu.


doniczki balkonowe z podlewaniem to niesłychanie komfortowe jak też praktyczne podejście dla wszystkich, jacy chcą radować się ślicznymi kwieciami bez konieczności codziennego podlewania ich.


chatka, domek letniskowy


Zobacz jak działają doniczki - Polecana strona Lechuza z nawadnianiem i na co kierować uwagę, selekcjonując taką doniczkę.


doniczki lechuza
Oprawcowane przez: TruffShuff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Dzisiaj w sklepach ogrodniczych skrzynek balkonowych jest całe mnóstwo. To powoduje, iż nawet kupno tak banalnego przedmiotu którym jest doniczka staje się trudniejszy aniżeli zakładaliśmy. W takim wypadku zawsze wskazane jest jest zwrócić uwagę na nowości - więcej informacji o doniczkach lechuza. Taką nowością są donice z nawadnianiem. Jest to nadzwyczaj banalny i praktyczny sposób na wyeliminowanie męczących czynności, jakimi jest notoryczne podlewanie roślinek, a odpowiednio skonstruowane skrzynki balkonowe z podlewaniem pomogą nie tylko zagwarantować roślinom stały napływ wilgoci lecz także uchronić je przed jej nadmiarem w okresach opadów . Z reguły są to donice na wymiar z podwójnym dnem - w spodniej przegródce akumuluje się woda, która stopniowo przenika do znajdującej się dalej komory z ziemią jak też roślinkami - zobacz. Mimo, że rośliny tak bardzo lubią wodę, nie należy jednakże przesadzać z jej ilością. Jeżeli więc w doniczce z nawadnianiem będzie zbyt wiele wody, roślinki mogą zacząć boleć.


Może zainteresują ciebie także

Funkcjonalne markizy - ich rodzaje i ogromne zastosowanie

Markizy
Podpatrzone na: http://www.perfecta.pl/markizy
Markizy są aktualnie wykorzystywane coraz częściej, bo gwarantują one znakomitą osłonę przed słońcem, deszczem oraz upałem. Dawniej markizy dostrzegało się jedynie przy witrynach sklepów albo restauracji, dziś znajdziemy je prawie w każdym polskim domu. Markizy posiadają wiele zalet, między innymi obniżają temperaturę w mieszkaniu. Dzięki nim do wnętrza domu nie dostają się złe promienie ultrafioletowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.