Samonawadniające doniczki dla zabieganych miłośników kwieci

Przeważnie lubimy rośliny w domu bądź na balkonie, ale co zrobić, kiedy nie mamy czasu, czy też głowy, ażeby pamiętać o ich nawadnianiu.


doniczki balkonowe z podlewaniem to niesłychanie komfortowe jak też praktyczne podejście dla wszystkich, jacy chcą radować się ślicznymi kwieciami bez konieczności codziennego podlewania ich.


chatka, domek letniskowy


Zobacz jak działają doniczki - Polecana strona Lechuza z nawadnianiem i na co kierować uwagę, selekcjonując taką doniczkę.


doniczki lechuza
Oprawcowane przez: TruffShuff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Dzisiaj w sklepach ogrodniczych skrzynek balkonowych jest całe mnóstwo. To powoduje, iż nawet kupno tak banalnego przedmiotu którym jest doniczka staje się trudniejszy aniżeli zakładaliśmy. W takim wypadku zawsze wskazane jest jest zwrócić uwagę na nowości - więcej informacji o doniczkach lechuza. Taką nowością są donice z nawadnianiem. Jest to nadzwyczaj banalny i praktyczny sposób na wyeliminowanie męczących czynności, jakimi jest notoryczne podlewanie roślinek, a odpowiednio skonstruowane skrzynki balkonowe z podlewaniem pomogą nie tylko zagwarantować roślinom stały napływ wilgoci lecz także uchronić je przed jej nadmiarem w okresach opadów . Z reguły są to donice na wymiar z podwójnym dnem - w spodniej przegródce akumuluje się woda, która stopniowo przenika do znajdującej się dalej komory z ziemią jak też roślinkami - zobacz. Mimo, że rośliny tak bardzo lubią wodę, nie należy jednakże przesadzać z jej ilością. Jeżeli więc w doniczce z nawadnianiem będzie zbyt wiele wody, roślinki mogą zacząć boleć.


Może zainteresują ciebie także

Funkcjonalne markizy - ich rodzaje i ogromne zastosowanie

Markizy
Podpatrzone na: http://www.perfecta.pl/markizy
Markizy są obecnie użytkowane coraz częściej, albowiem zapewniają one doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem i upałem. Kiedyś markizy dostrzegało się tylko przy witrynach sklepów albo restauracji, obecnie znajdziemy je prawie w każdym polskim domu. Markizy posiadają dużo zalet, między innymi obniżają temperaturę w mieszkaniu. Dzięki nim do mieszkania nie dostają się szkodliwe promienie ultrafioletowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.