Psy
Oprawcowane przez: West Zest

Bez zwierząt w mieszkaniu nieco pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim duszy. Dom bez psa czy kotka nie ma w sobie przyjaznej atmosfery, nie ma zwierzęcego pierwiastka, jaki właściwie każdy z nas nosi w sobie, nie ma też nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, choć kociarze mogą się zdenerwować). Zanim jednakowoż zdecydujemy, iż jednak pragniemy posiadać zwierzaka miejmy na uwadze, by dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek czy piesek? Która rasa? To wszystko należy dokładnie przeanalizować.
Kot domowy
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Karmy dla zwierząt, karma dla kota, tor przeszkód dla kotów

Wszystkie osoby, które mają kociaka wiedzą że to dość specyficzny czworonóg. Nie zje wszystkiego, co mu się podstawi pod pysk. Poza tym koty chodzą własnymi drogami, więc raczej nie powinniśmy liczyć na to, że będą się do nas łasiły ciągle, będzie to najczęściej tylko i wyłącznie ich wybór.
Oprawcowane przez: Grumpy Chris

Gdy chcemy kupić karmę dla naszego psiaka, wybierzmy to, co dla niego najzdrowsze

Dzisiaj na rynku można odnaleźć bardzo dużo różnych rodzajów karm dla psów. W praktyce jednak właściciele czworonogów najczęściej mają dosyć ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego pożywienia.
tibetan mastiff
Oprawcowane przez: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsze psy do stróżowania

Kupno rasowego psa większość ludzi traktuje bardzo serio. Przede wszystkim dlatego, że jest to niemały wydatek. Stąd też rasowy pies nierzadko jest czymś więcej niż tylko przyjacielem swojego właściciela. Drogi pies, podobnie drogi samochód potwierdza pozycję społeczną swojego właściciela.
śpiący Tibetan mastiff
Oprawcowane przez: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Popularne hodowle psów rasowych

W czasie kupna nowego zwierzęcia potrzeba zatroszczyć się o niezwykle wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi danych zwierząt, takich jak przykładowo mastif tybetański. Każdemu zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie dobrej hodowli psów nie jest zwyczajowo sprawą banalną, szczególnie w razie mastifa tybetańskiego. W natłoku placówek zajmujących się tego rodzaju działalnością prosto się pogubić. Dlatego też najlepszym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
mastiff z Tybetu
Oprawcowane przez: Pets Adviser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn posiadania pieska to naprawdę duża przyjemność?

Napisać, że pies to największy przyjaciel człowieka to tak naprawdę jakby powiedzieć, że Wrocław leży na terytorium naszego kraju. No wszyscy to bardzo dobrze wiedzą. Jednakowoż należy to powtarzać, bo ciągle w polskich schroniskach żyje sporo psów, które ze smutkiem w oczach oczekują na nowego pana, tego człowieka, który zdoła je przygarnąć
.
Koty Bengalskie
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Zwierzaki w domach – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od zawsze przygarniali do swoich gospodarstw zwierzaki. Zaczęło się to daleko w przeszłości i trwa to do teraz. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach gospodarczych, do ubicia i na mięso. Po drugie, nawet ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że pewne gatunki, szczególnie psowate, dają się oswoić, a gdy już się to dokona, te odwdzięczają się nie tylko przywiązaniem i lojalnością, ale również czujnością, czy też, po właściwym szkoleniu, wsparciem w tropieniu i łowach.
pies
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Najlepsze na rynku karmy dla pupili

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zazwyczaj sprawą prostą. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki robiące karmy i kierować się osądami jedynie cenionych i sprawdzonych specjalistów.
Oprawcowane przez: Grumpy Chris

Wybieramy jedzenie dla psa

Nie da się ukryć, że karma dla psa jest jedną z trudniejszych kwestii. Są różni właściciele, część gotuje, mimo wszystko odpowiedni zróżnicowane pożywienie dla szczeniaka rzeczywiście nie tak łatwo przygotować.
Kot, zwierzęta domoiwe
Oprawcowane przez: wrhoanaz
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Znajdź coś fajnego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej specyficznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyfika wynika przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt oferuje się tam też żywe zwierzęta.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.